Livigno-Elisir

Narty
Strona Główna
Apartamenty Livigno-Elisir
Wypoczynek
Livigno zimą
Livigno latem
Trasy narciarskie
Inne rozrywki
Trochę o regionie
Kontakt

ŚNIEGOWE

SZALEŃSTWO

 

SEZON NARCIARSKI trwa tutaj od końca listopada do początku maja. Świetnie przygotowanych ponad 140 km tras biegowych i zjazdowych oraz 30 wyciągów (w tym 16 orczykowych i 11 krzesełkowych, 3 kolejki linowe tzw. gondole) gwarantuje wspaniały zimowy wypoczynek. 

 


Od centralnego parkingu wioski, promieniście rozchodzi się cała sieć wyciągów narciarskich, które należą do najszybszych i najnowocześniejszych w Europie.

Masyw Monte Nevika górujący od strony wschodniej jest wspaniałą górą dla początkujących narciarzy, dla bardziej zaawansowanych zwolenników jednej i dwóch desek, atrakcyjniejszy jest masyw Carosello leżący po zachodniej stronie Livigno z dużą ilością ciekawych i długich tras.

 

  
 


  Narty

W miasteczku, dnem doliny wzdłuż potoku biegnie około 30 km tras biegowych. Zmęczeni szybkością zjazdowcy, chętnie zmieniają narty na biegowe i wyruszają na wieczorne spacery.

 

 

 

 

 


Snowboard

Jedna z najsłynniejszych tras zwana "Pętlą" oświetlona jest do godziny 24.00.   Inna prowadzi nad jezioro Lago di Livigno na którym można poszaleć skuterem śnieżnym. W samym mieście udostępnione są stoki dla narciarzy i snowbordzistów ćwiczących w snowparku

 

Infrastruktura

Świetnie przygotowanych ponad 140 km tras biegowych i zjazdowych, w tym 10 km tras czarnych, 50 km tras czerwonych i 40 km tras niebieskich. 30 wyciągów (w tym 16 orczykowych i 11 krzesełkowych, 3 kolejki linowe tzw. gondole) gwarantuje wspaniały zimowy wypoczynek.

 

Livigno to urocza wioska w Alpach Retyckich, na granicy włosko-szwajcarskiej, otoczona stokami o wspaniałych walorach narciarskich. Miejscowość leży na wysokości 1815m n.p.m. i jest idealna na wczasy zimowe. Swoisty mikroklimat zapewnia słoneczną pogodę i doskonałej jakości pokrywę śnieżna.

 

 

Strona Główna | Wypoczynek | Apartamenti | Zima | Lato | Narty | Rozrywki | Region | Kontakt

Design by Szablony.Maniak.Pl.